Събития

Предстоящи събития


Пролетен йога лагер ” Пътешествие към себе си”

Начална дата: 25.05.2023
Крайна дата: 28.05.2023
Целодневно събитие!
Локация: Пампорово

Скъпи приятели на йога студио „Намасте“, имаме удоволствието да Ви поканим на традиционният пролетен йога лагер „Пътешествие към себе си“. Ще се насладим на величествената Родопа планина, ще съчетаем отново йога практики и медитация сред вековни дървета, планински преходи до водопади и пещери, СПА релаксиращи терапии, много положителни емоции, задушевни разговори с приятели и съмишленици, много смях и удоволствие да сме отново заедно.

25.05 – четвъртък
12:00 – Настаняване в хотела
13:00 – Обяд (блок маса)
14:00 – Еко пътека „Невястата“ и Смолянска крепост „Калето“ (от хотела – 7.1 от хотела с кола и след това пешеходен маршрут)
17:00 – Връщане в хотела
18:00 – Пранаяма, Йога практика „Пътешествие по чакрите“ – Муладхара
20:00 – Вечеря (блок маса) и свободна програма

26.05 – петък
07:30 – Пранаяма и Йога практика „Пътешествие по чакрите“ Свадхищана и Манипура“
09:00 – Закуска (блок маса)
10:30 – Екопътека „ Каньона на водопадите“, водопад „Орфей“ (от хотела – 19 км с автомобил и след това пешеходен маршрут)
16:00 – Връщане в хотела и посещение на СПА зона и басейн
18:00 – Пранаяма и Йога практика „ Пътешествие по чакрите“ Анахата и Вишудхи“
20:00 – Вечеря (блок маса) и свободна програма

27.05 – събота
07:30 – Медитация и Йога практика „Пътешествие по чакрите“ – Аджна чакра
09:00 – Закуска (блок маса)
10:30 – Пещера „Дяволското гърло“ и Триградското ждрело ( от хотела – 1 час пътуване с кола и след това пешеходен маршрут)
16:00 – Връщане в хотела и посещение на СПА зона и басейн
18:00 – Йога практика и Медитация „Пътешествие по чакрите“ – Сахасрара
20:00 – Вечеря (блок маса) и свободна програма

28.05 – неделя
07:30 – Медитация и Йога практика „Пътешествие по чакрите“
09:00 – Закуска (блок маса) и напускане на хотела
10:30 – Смолянски езера (16 км от хотела)
14:00 – Отпътуване към дома

Цена за 3 нощувки с вкл закуски и вечери на блок маса, всички йога практики и беседи, басейн, паркинг – 270 лв / човек. Деца 6-12г – 150 лв / човек.

Място: хотел „ Финландия“ Пампорово – https://www.hotelfinlandia.com/bg/

Транспорт – споделен, с лични автомобили
Настаняване в двойни стаи, има възможност и за тройни при семейство.
При лошо време ще разполагаме със зала за провеждане на йога практиките си на закрито.
Специално намаление за СПА центъра: Джакузи – 8лв/човек, Сауна – 10лв/човек, парна баня 10 лв/ човек
Краен срок за записване: 01.05.2023
Заплащане на капаро 30% при възможност на място в студиото

Минали събития


Демонстрация Метатрон, за най-дoброто изражение на нелинейния биорезонанс в глобален мащаб

Дата: 25.03.2023
Час: 11:00 AM - 1:00 PM
Локация: Йога студио "Намасте"

Приятели, заповядайте да се запознаете с хиперпревенцията в действие, където един от вас ще има шанса да бъде сканиран и терапевтиран пред публиката.

Сътворен от института по приложна психофизика в Омск, Метатрон е система за изследване без аналог, която позволява проследяване на всякакви състояния в тялото. Системите за нелинеен анализ (NLS) са най-напредналите информационни технологии, налични през този век и могат да се считат за най-забележителното и полезно постижение на съвременната естествена наука. Metatron Hospital Metapathia (Non-linear system) е 3-то поколение високотехнологичен инструмент, най-добър от своя клас в световен мащаб признат от науката със ISO-та и сертификати. Този метод на изследване на тялото е безопасен, без вредни лъчения с точност от около 90%. Чрез изключително високата си чувствителност Метатрон ни позволява да установим здравословните си отклонения много, много преди да са се проявили симптоматично, и да работим по тях с помощта на Мета-терапията. Нашето тяло представлява съвкупност от около 100 трилиона клетки работещи в унисон. Тази сложна система функционира благодарение на изкючително бързият (със скоростта на светлината) обмен на информация между различните системи. Според немският физик д-р Фриц Поп всяка наша клетка извършва около 100 000 реакции в секунда. Нарушаването на информационният обмен е една от най-ранните стъпки от развитието на даден физиологичен проблем. Благодарение на Метатрон ние сме в състояние да уловим тези информационни изменения и да ги върнем обратно в хармония благодарение на Мета терапията. Това е хиперпревеницята в действие. Инструментът установява контакт с тялото посредством биоиндуктори поставени на главата (на снимката по долу) и в продължение на около 30 минути се извършва цялостно сканиране на:

Кръвоносна система
Нервна система
Лимфна система
Сърдечно-съдова система
Ендокринна система
Опорно-двигателна система
Костна система
Мускулна система
Дихателна система
Пикочно-полова система
Храносмилателна система
Отделителна система
Активност на вируси, бактерии, гъбички и паразити.
Непоносимости и алергии
Емоционални състояния
Енергийни центрове (чакри), и меридиани

https://www.facebook.com/BioresonanceDetoxification
Водещ: Калоян Кънев – https://www.facebook.com/kaloqn.kunev.3
Вход свободен! 

Йога уикенд „ Хармония“

Начална дата: 01.09.2022
Крайна дата: 04.09.2022
Целодневно събитие!
Локация: http://hotelasara.com/
dqvolskiq-most

Йога студио „Намасте“ има удоволствието да Ви покани на предстоящият йога уикенд „Хармония“

Нека в единственият естествен брезов резерват в Родопи планина се потопим в тишината на природата, в лечебната прегръдка на планината, в уюта на йога практики, Пранаяма и нашите домакини хотел „ Асара“. Мястото се намира в ТК “Белите брези”, община Ардино, област Кърджали. Това е едно от най-живописните места не само в региона, но и в целите Родопи. Намира се на 952 м н.в., на около 6 км от гр. Ардино и на 30 км от Кърджали.

Цена: 260лв / човек – настаняване в двойна стая: включва 3 нощувки, 2 изхранвания на ден (закуска и вечеря) по двустепенно меню вегетарианска храна, използване на зала, вътрешен басейн, всички йога практики. Използване на сауна и парна баня –  при допълнително заплащене.

Местата този път са ограничени!

Записване до 25.08 или до запълване на бройката! Капаро – 100лв

В цената не е включен транспорт: Пътуваме както обикновенно, комбинираме се по автомобили и си поделяме разходите.

Йога среща на живо с Христо Илиев

Дата: 23.07.2022
Час: 8:00 AM - 5:30 PM
Локация: Спортен център Аякс
13268553-1106509219391057-694365391178327925-o-17305

Приятели, имаме удоволствието да Ви поканим на йога среща на живо с Христо Илиев. Домакин на събитието ще бъдат Йога студио „Намасте“ гр. Бургас. Неговите почитатели са много, за това ще проведем срещата с подкрепата и залата на СЦ“Аякс“.

Заповядайте да се докоснете до опита, мъдростта и силата на един истински йога, писател, скулптор, творец и приятел.
Защото Христо Илиев е от хората, които те променят.

Христо Илиев е подготвил за нас богата програма за деня: Пранаяма практика, Асана практика, Беседа на тема „ Вселена и мозък“. На разположение за закупуване ще бъдат и неговите книги, събрали и предоставили по достъпен начин есенцията на йога в нашето ежедневие.

Организатор: Йога студио „ Намасте“ гр. Бургас – https://www.facebook.com/YogaStudioBurgas

Място на провеждане: СЦ „Аякс“ гр. Бургас – http://ajax-sport.com/

Програма:

08:00 – 10:00 – Пранаяма практика на открито (ако времето позволява)

11:00 – 14:00 – Йога асана практика ( в зала )

14:00 – 17:30 – Беседа с възможност за въпроси и отговори от Учителя

Цена за цялата програма – 50лв / Цена само за определен модул – 20 лв.

Моля, носете си постелка за йога

Записване предварително на мейл, вайбър или телефон посочени по долу, както и в студио „Намасте“. Заплащане или на място в брой, или предварително в Йога студиото ни.

Христо Илиев и ние от Йога студио „ Намасте“ Ви очакваме!

Международен ден на Йога

Дата: 21.07.2022
Час: 6:00 PM - 7:30 PM
Локация: Йога Студио Намасте
IMG_20220513_233313

Скъпи приятели, 21 юни (вторник) е Международният ден на Йога.
Ще отпразнуваме този ден заедно, като празник за душата, ума и тялото!
Ще започнем с мантра, ще прелеем дъха в йога асани и нежно ще се потопим в Ин йога. Ще завършим с дълбока релаксия и йога Нидра! 

Продължителност: 90 минути
Локация: Йога студио ” Намасте”
Местата са ограничени: само 15
Вход: Дарение според желанието Ви

Съботна йога с Мими Димова

Дата: 18.06.2022
Час: 9:00 AM - 10:00 AM
Локация: Йога Студио Намасте
288375708_174200375007309_766764175664927493_n

Едно нежно цвете – Мими, ще ни потопи в прегръдката на йога тази събота. Ще ни предложи опита и мъдростта от своето обучение на о.Бали. Ще бъде нежно, леко, чисто и ефирно, така, каквато е Мими в живота. Красотата на йога приветства красотата на живота!
Не пропускайте да се докоснете до нея! 

Пролетен йога лагер ”Свят на тишита и спокойствие“

Начална дата: 26.05.2022
Крайна дата: 29.05.2022
Целодневно събитие!
Локация: https://hotelparadise.bg
Media-32571-pic

По традиция всеки наш йога лагер е прекрасен, различен, запомнящ се. Обиколили сме прекрасни места в България и сега сме на път да опознаем красотите на Родопа планина. Скъпи приятели, отново имаме удоволствието да Ви поканим на традиционният пролетен йога лагер „Свят на тишина и спокойствие“. Ще съчетаем йога практики сред природата, пранаяма, медитация, планински преходи до водопади и пещери, СПА релаксиращи терапии, много положителни емоции, много заряд с който да възстановим изтощените батерии

Място – к.к Цигов Чарк – СПА хотел „ Парадайс“ – https://hotelparadise.bg/

Период – 26.05 – 29.05.2022, Транспорт – Лични автомобили в група

Програма за престоя:

26.05 – Четвъртък
12:00 – Настаняване
12:30 – Обяд
13:30 – Преход „Фотински“ водопади
17:00 – Връщане в хотела
18:00 – Йога практика
19:30 – Вечеря
21:00 – Йога нидра в залата за йога

27.05 – Петък
7:00 – Йога практика ( Шаткарми – Джала и Сутра нети)
9:00 – Закуска
10:00 – Биосферен резерват „Мантарица“
11:00 – Медитация спред природата „ Бхута Шудхи“
12:30 – Обяд
13:30 – СПА, релакс, отдих ( опция за желаещите – Преход резерват „Беглика“)
18:00 – Йога практика
19:30 – Вечеря
20:30 – Тратака, Релаксация с напяване на мантра по чакрите

28.05 – Събота
7:00 – Пранаяма, Йога практика
8:30 – Закуска
9:30 – Езеро „Клептуза“ ( опция Пещера „Снежанка“)
12:30 – Обяд
13:30 – СПА, релакс, отдих ( опция по желание Пещера „Лепеница“)
18:00 – Йога практика
19:30 – Вечеря
21:00 – Мантра йога в залата

29.05 – Неделя
7:00 – Пранаяма, Йога практика
8:30 – Закуска
9:30 – СПА, релакс
11:30 – Напускане на хотела

Цена: 320лв / човек с включени в тази цена –
Нощувки двойно настаняване, 3 хранения дневно, йога практики, йога зала в случай на лошо време, както и за периода на престоя ползваме напълно безплатно СПА центъра на хотела, като на наше разположение са: вътрешен басейн с температура 30-33 градуса, сауна, парна баня, турска баня, зона за релакс. Стаите ще бъдат заредени с халати и чехли за ползване на СПА центъра. Безплатен интернет, безплатен паркинг.

Условие за участие – Записване в събитието, заплащане на капаро в размер на 50% на място в залата до 15.03.2022. Доплащане в деня на отпътуването.

Пролетен СПА йога лагер

Начална дата: 27.05.2021
Крайна дата: 30.05.2021
Целодневно събитие!
Локация: Средна гора, к-кс " Митьовата къса", гр.Стрелча
174561111_10220159518041307_6736268213480341185_n

Скъпи приятели, имам удоволствието да Ви поканя на вече очакваният пролетен Йога лагер. Нека съчетаем пролет, йога, минерална лечебна вода и разходка сред природата.
Местата са ораничени!
27.05(четвъртък)-30.05.2021(неделя)
Място: Средна гора, к-кс ” Митьовата къса”, гр.Стрелча. Хотелът разполага с външен открит детски и голям БАСЕЙН с топла минерална вода, САУНА

Цена за 3 нощувки + закуска, обяд, вечеря, ползване на външен минерален басейн, вкл.йога практики – 255лв

27.05.2021 – четвъртък
8:30 – сборен пункт “Амрита” Център
11:45 – настаняване в комплекса
12:00 – обяд
13:30-16:00ч – туристическа пътека ” Природни скални образувания” – 2,2км
16:00 – 18:00 – СПА в минерален басейн
18 – 19:15ч – Йога практика на открито
20:00 – вечеря
21:00 – разбор на деня с чаша вино

28.05.2021 – петък
07:00 – Медитация
07:30-08:30 – Йога практика на открито
08:30 – закуска
09:15 – Старосел, Панагюрище – разходка
12:00 – обяд в комплекса
13:30 – Туристическа Еко пътека ” Жаба Могила и местност Липите” – 3,5км
17:00 – 18:00 – Спа минерален басейн
18:30 – 19:30 – Ин йога на открито
20:00 – Вечеря с чаша вино

29.05.2021 – събота
07:30 – Пранаяма
08:00 – Йога практика ” Сурия Намаскар”
09:15 – закуска
9:45 – Ще изберем пешеходен маршрут според деня
14:00 – почивка
18:00 – йога на открито
20:00 – вечеря

30.05.2021 – неделя
08:00 – йога
9:30 – закуска
10:30 – отпътуване